Nowoczesna szlifiernia naszego salonu

Optyk Izabela

Jako doświadczeni optycy wiemy, jak ważny jest ciągły rozwój zawodowy kadry, ale również postęp naszego salonu.

 

Dlatego dysponujemy własną, nowoczesną szlifiernią, wyposażoną wyłącznie w sprawdzony sprzęt wysokiej klasy. Dzięki temu, proces realizacji okularów korekcyjnych jest skrócony do minimum. Jednocześnie możemy zagwarantować naszym klientom poprawność i solidność ich wykonania. 

Jako Salon Optyczny świadczący wyłącznie kompleksowe usługi, jesteśmy zaopatrzeni również w narzędzia niezbędne do wykonania różnorodnych napraw okularowych. Niektóre z uszkodzeń jesteśmy w stanie naprawić od ręki!

Inwestycja w rozwój techniczny jest inwestycją dla komfortu i zadowolenia naszych klientów.

 

Wielofunkcyjny automat szlifierski Me-1200 firmy Nidek umożliwia niezwykle stabilny i jednocześnie cichy proces obróbki. Automat nowej generacji Me-1200 posiada wszystkie funkcje zdobnicze, które cieszyły się popularnością w poprzednim modelu ME-1000 Design+. Dzięki funkcji pochylania otworów 3D, za jego pomocą możliwe jest tworzenie otworów o rozmaitych kształtach, takich jak nacięcia, żłobienia, otwory z pogłębieniem stożkowym czy otwory biżuteryjne. Nidek Me-1200, dzięki zaawansowanej technologii edycji kształtów, pozwala na swobodne kształtowanie soczewki. Funkcja „fix area” umożliwia również określenie, jaka część soczewki ma pozostać niezmieniona.

Optyk Izabela
ul. Bema 3
15-369 Białystok

Poniedziałek- piątek
9:00-18:00
Sobota
09:00-15:00