Najlepsze soczewki kontaktowe

Optyk Izabela

Aby noszenie soczewek kontaktowych było w pełni bezpieczne i wygodne, należy koniecznie odbyć badanie wzroku u lekarza okulisty lub optometrysty, który nie tylko dobierze odpowiednie moce, ale również nauczy zdejmowania i zakładania soczewek.

To zalecenie tyczy się nie tylko osób, które będą wybierać korekcję wady wzroku pierwszy raz w życiu. Dotyczy to tak samo pacjentów, którzy noszą już okulary – trzeba pamiętać, że moce zawarte w szkłach okularowych nie będą takie same w soczewkach kontaktowych.

Jeśli będziecie się Państwo stosować do wszelkich zaleceń, nie ma żadnych obaw co do noszenia soczewek. Warto jednak pamiętać, że nie są one rozwiązaniem długofalowym. Choć obecnie soczewki kontaktowe wykonywane są z najlepszych materiałów, które są delikatne i przepuszczają tlen, to nadal nie zmienia faktu, że są dla oka ciałem obcym. Oczy muszą odpocząć od soczewek, dlatego trzeba kupić także okulary korekcyjne i stosować te dwie metody korekcji naprzemiennie.

Warto mieć  okulary i soczewki – soczewki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mogą zawieść okulary, np. podczas uprawiania sportu.

Soczewki kontaktowe Eyeoxy

 

Oferujemy soczewki kontaktowe firmy Eyeoxy. Są to najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki kontaktowe. Korygują wszystkie wady wzroku – krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm i prezbiopię w szerokim zakresie mocy. Eyeoxy to ekspercka marka soczewek kontaktowych, która pojawiła się na polskim rynku w 2004 roku.

Dbałość o wysoką jakość wyrobów i profesjonalny serwis, zapewniły marce Eyeoxy wyjątkowe wyróżnienie – tytuł Lider Kontaktologii, który co roku jest przyznawany najlepszym specjalistom, produktom i producentom, za najwyższy poziom oferowanych usług i wyrobów na polskim rynku kontaktologicznym.

Optyk Izabela

Optyk Izabela
ul. Bema 3
15-369 Białystok

Poniedziałek- piątek
9:00-18:00
Sobota
09:00-15:00