Markowe okulary korekcyjne
Najmodniejsze wzory i kolory opraw

Optyk Izabela

Oprawy są równie ważnym elementem okularów korekcyjnych co dobrze dobrane szkła. Muszą być wygodne, wytrzymałe i lekkie. Ważny jest odpowiedni rozmiar, a nawet wybór nosków – jedni preferują plastikowe, inni silikonowe, gumowe czy powietrzne.

Przy zakupie okularów korekcyjnych warto pamiętać, że nie wszystkie soczewki okularowe  nadają się do każdej oprawy i odwrotnie. Dobrym przykładem są mineralne soczewki okularowe, które ze względu na ich ciężar, mogą być montowane wyłącznie w oprawach zamkniętych. Okulary dwuogniskowe i progresywne muszą być wmontowane w oprawę o szerokim polu przeznaczonym dla soczewek okularowych, by moce były odpowiednio rozłożone.

 

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

 

Przed kupnem oprawy warto ją przymierzyć, dzięki temu wybierzemy odpowiedni rozmiar. W przeciwnym razie oprawa mogłaby okazać się za mała (uciskałaby skronie i powodowała wgniecenia, odparzenia, bóle głowy) lub za duża (notorycznie zsuwałaby się z nosa) powodując duży dyskomfort.

Jeśli zauszniki się wykrzywią lub poluzują, a silikonowe noski będą zużyte – zapraszamy do odwiedzin naszego Salonu Optycznego! Szybko poprawimy te niedogodności, na miejscu regulując zauszniki i wymieniając noski na nowe.

Optyk Izabela

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami opraw okularowych takich jak:

 

MICHAEL KORS, MAX MARA, PRADA, CARRERA, MEXX, DOLCE&GABBANA, VERSACE, EMPORIO ARMANI, RAY BAN, VOGUE, TONNY, KENCHI, LIW LEWANT, CELINE DION, BELUTTI, PUCCINI, MARVELLENS, FRANCIS GATTEL, WOODY, ale nie tylko.
Znajdziecie u nas również inne renomowane marki.

Optyk Izabela
ul. Bema 3
15-369 Białystok

Poniedziałek- piątek
9:00-18:00
Sobota
09:00-15:00