Markowe okulary przeciwsłoneczne.
Najlepsza ochrona Twoich oczu

Optyk Izabela

Okulary przeciwsłoneczne są wyjątkowym produktem. Od wielu lat traktowane jako ozdoba i dopełnienie wakacyjnego stroju, oraz ochrona przed szkodliwym promieniowaniem.

Tak naprawdę okulary przeciwsłoneczne powinniśmy nosić przez cały rok. To, że słońca bezpośrednio nie widać, nie oznacza, że nie ma na nas wpływu. Warto nosić je zimą, gdyż promienie światła odbijające się od śniegu tworzą oślepiające odblaski.W atestowane okulary powinni zaopatrzyć się kierowcy. Odpowiednio wysokie filtry i polaryzacja wyostrzą widzenie, zniwelują rozpraszające odblaski i poprawią widzenie podczas złej pogody. Ale uwaga! Kierowcy powinni wybierać tylko stonowane kolory szkieł, aby nie zakłócić odczytu znaków i sygnalizacji świetlnej.

Oferta okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją:

 

Ochrona przeciwsłoneczna oczu potrzebna jest przez cały rok. Kierowcom i fanom wodnych rozrywek takich jak żeglowanie, sporty wodne, a także zwolennikom łowienia ryb, polecamy okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją. Poprawiają one  kontrast i niwelują odbicia od powierzchni drogi, karoserii samochodu, czy powierzchni wody, która odbija światło jak lustro.

Optyk Izabela

Posiadamy wyłącznie atestowane i markowe okulary przeciwsłoneczne, w tym:

Versace, Emporio Armani, Dolce&Gabbana, Ray Ban, Vogue, Belutti, Tonny, Tom Tailor, Betty Barclay.

Optyk Izabela
ul. Bema 3
15-369 Białystok

Poniedziałek- piątek
9:00-18:00
Sobota
09:00-15:00